Futurico

خدمات حوزه پزشکی

طراحی و ایجاد وب سایت های شخصی و تجاری

وب سایت ها به عنوان ابزار اطلاع رسانی جامع بسیار کارآمد هستند. شما می توانید در سایت خود اطلاعات جامعی از کار و توانمـندی های خود ارائه دهید و رزومه شـخصـی خـود راهمـواره بـا داشـتن یـک آدرس شخصـی همـراه داشته باشید. با داشتن امکـانات مالتی مدیـا و ویـژگی هـای خاص، اطلاعات را هر چه کاملتر در اختیار بیننـده قرار می دهد .این ابـزار در تمـام اوقـات بدون اشغـال فضــاو بـدون نیـاز به جـا به جـائی بصـورت online دراختیار بازدیدکنندگان می باشد . از وب سایت شخصـی می توان در مواردی مثـل مسافرت و ... به عنوان یک دفتر کار همراه بهره جست و از طریـق آن مکـاتبات وپیامـهای خود را به دیگران ارسال و پیـامها و سفـارشات آنان را نیز در صنـدوق الکترونیکی خود نگهـدارید تـا همیشه در دسترس باشید .بدین صورت در وقت و زمان خود و دیگران نیز صرفه جوئی می کنید.

تولید نرم افزارهای اداری و مطب

با افزایش اطلاعات در بخش مدارک پزشکی سیستم دستی دیگر جوابگوی نیازها نیست ؛ در نتیجه می بایست کامپیوتر و سایر تکنولوژی های جدید با هدف ایجاد سرعت، صحت و دقت بکار گرفته شود. امروزه فعالیتهای کامپیوتری در بخش مدارک پزشکی در کشورهای پیشرفته در تمام زمینه ها مانند ایندکس پزشکان ، بیماران ، گزارشات آماری ، کنترل پرونده بیمار، یافتن نقص پرونده ، خلاصه ترخیص کدگذاری ، سیستم پیگیری و ردیابی ، نسخه برداری و غیره گسترش یافته است.
شرکت داده کاو21 جهت مديريت درمانگاه و مطب هاي كوچك و متوسط نرم افزاری را با نام شافي ارائه کرده است.. اين نرم افزار تمامي جنبه هاي مديريت يك درمانگاه را از تعيين وقت قبلي ، پذيرش و ثبت پرونده بيماران گرفته تا چاپ گزارش براي سازمان هاي بيمه و پشتيبان گيري از اطلاعات با فرمت XML و Access در برمي گيرد ، به نحوي كه هيچگونه نيازي به استفاده از روش هاي قديمي پرونده سازي و مديريت اسناد (به صورت دستي و بر روي كاغذ) نخواهد بود.

برخی از مزایای نرم افزار شافی
  • افزایش فضای رقابتی نسبت به همکاران خود در اینترنت
  • تاثیر مثبت در تجارت الکترونیک به خصوص برای فروشگاهای اینترنتی جهت کسب و کار
  • بالاتر بودن در جستجوی کلمات کلیدی نسبت به سایت های دیگر در گوگل
  • افزایش بازدید و وروری به سایت
  • افزایش اطمینان بیشتر به کاربران در بالاتر بودن جستجو در گوگل
  • افزایش کسب و کار و فروش اینترنتی
  • کاهش هزینه های تبلیغاتی جانبی
  • استفاده بهینه از زمان و فرصت برای تبلیغ با ماندگاری بالاتر
درباره داده کاو
/
شرکت برنامه نویسی داده کاو
افتخار دارد با برخورداری از توان بالای نرم افزاری سخت افزاری و با بهره مندی از نیرو های جوان خلاق و مبتکر اقدام به تولید و راه اندازی سامانه بازدید مجازی ویژه ای نموده که قابلیت های استثنایی نسبت به دیگر موارد مشابه دارا می باشد.