افتتاح شعبه قائم شهر شرکت داده کاو21

خدمات حوزه پزشکی

شرکت داده کاو21 معتقد است با توجه به اهمیت بالای جایگاه پزشک در سلامت جامعه، نیاز به همراه سازی این قشر با تکنولوژی روز احساس می شود. از این رو این شرکت خدمات زیر را به پزشکان محترم ارائه میدهد :

مشاوره برای گرفتن پذیرش چاپ مقالات پزشکی در مجلات معتبر جهان(ISI)

این شرکت در راستای کمک به شما عزیزان در به چاپ رساندن مقـالات تخصصـی ، اقـدام به تشکیل گروهـی کرده کـه ضـمن انتخـاب مناسب ترین نشریات، امور مـربـوطـ به تـرجمـه، فـرمـت و پیگـیری را عـهـده دار می باشند. تـلاش داریـم تـا بالاتـرین شــانس پذیرش مقـالات شـما در نشریات ISI را فراهم آوریم.


طراحی و ایجاد وب سایت های شخصی و تجاری

وب سایت ها به عنوان ابزار اطلاع رسانی جامع بسیار کارآمد هستند. شما می توانید در سایت خود اطلاعات جامعی از کار و توانمـندی های خود ارائه دهید و رزومه شـخصـی خـود راهمـواره بـا داشـتن یـک آدرس شخصـی همـراه داشته باشید. با داشتن امکـانات مالتی مدیـا و ویـژگی هـای خاص، اطلاعات را هر چه کاملتر در اختیار بیننـده قرار می دهد .این ابـزار در تمـام اوقـات بدون اشغـال فضــاو بـدون نیـاز به جـا به جـائی بصـورت online دراختیار بازدیدکنندگان می باشد . از وب سایت شخصـی می توان در مواردی مثـل مسافرت و ... به عنوان یک دفتر کار همراه بهره جست و از طریـق آن مکـاتبات وپیامـهای خود را به دیگران ارسال و پیـامها و سفـارشات آنان را نیز در صنـدوق الکترونیکی خود نگهـدارید تـا همیشه در دسترس باشید .بدین صورت در وقت و زمان خود و دیگران نیز صرفه جوئی می کنید.

تولید نرم افزارهای اداری و مطب

با افزایش اطلاعات در بخش مدارک پزشکی سیستم دستی دیگر جوابگوی نیازها نیست ؛ در نتیجه می بایست کامپیوتر و سایر تکنولوژی های جدید با هدف ایجاد سرعت، صحت و دقت بکار گرفته شود. امروزه فعالیتهای کامپیوتری در بخش مدارک پزشکی در کشورهای پیشرفته در تمام زمینه ها مانند ایندکس پزشکان ، بیماران ، گزارشات آماری ، کنترل پرونده بیمار، یافتن نقص پرونده ، خلاصه ترخیص کدگذاری ، سیستم پیگیری و ردیابی ، نسخه برداری و غیره گسترش یافته است.

شرکت داده کاو21 جهت مديريت درمانگاه و مطب هاي كوچك و متوسط نرم افزاری را با نام شافي ارائه کرده است.. اين نرم افزار تمامي جنبه هاي مديريت يك درمانگاه را از تعيين وقت قبلي ، پذيرش و ثبت پرونده بيماران گرفته تا چاپ گزارش براي سازمان هاي بيمه و پشتيبان گيري از اطلاعات با فرمت XML و Access در برمي گيرد ، به نحوي كه هيچگونه نيازي به استفاده از روش هاي قديمي پرونده سازي و مديريت اسناد (به صورت دستي و بر روي كاغذ) نخواهد بود.

اين نرم افزار براي مديريت مركزي درمانگاه هاي كوچك و متوسط بسيار مناسب است.
تمامي خدمات تحت پوشش درمانگاه ها ، تعرفه ها ، سازمان هاي بيمه طرف قرارداد ، توسط كاربر قابل تعيين و تنظيم است.
سطوح كاربري و قابليت صدور مجوز كاربري با سطح دسترسي محدود وجود دارد(به عنوان مثال تنها دسترسي به بخش پذيرش و ثبت بيمار).
در شافي نيازهاي انواع محيط هاي پزشكي نظير پزشك عمومي ، دندانپزشك ، متخصص اعصاب و روان و ... به طور مناسب در نظر گرفته شده است.
جستجوي بسيار قوي بين پرونده ها و اسناد ثبت شده برحسب شماره پرونده ، نام خانوادگي ، شماره بيمه نامه ، تاريخ ثبت پرونده ، نوع بيمه و ... قابليت ديگر اين نرم افزار است.
قابليت پشتيبان گيري قوي از بانك اطلاعاتي و امكان بازيابي اطلاعات در صورت نياز وجود دارد.
تهيه پشتيبان با فرمت XML تا در صورت نياز بتوان پرونده ها و اسناد را به قالب Access تبديل نمود. (چناچه سازمان هاي طرف قرارداد با كلينيك درخواست اطلاعات در قالب Access داشته باشند.)
سيستم توليد گزارش قوي كه شامل گزارشات سازمان هاي بيمه ، گزارش اطلاعات بيماران ، گزارش پرونده يك بيمار خاص. و قابليت چاپ و يا تبديل گزارش به فرمت PDF يا .Excel
يكي ديگر از امكانات نرم افزار ، امكان شبكه بندي و برقراري ارتباط بين رايانه بخش پذيرش و رايانه شخصي پزشك مي باشد.به نحوي كه براي برقراري ارتباط كافيست از قابليت ارسال پيام استفاده شود. براي مشاهده پرونده بيمار نيز بخش پذيرش به سادگي مي تواند پرونده و سابقه مراجعات را براي سيستم پزشك ارسال كند.
در شافي امكان دسترسي به اعلاميه ها و پيام هاي روزانه مركز علوم پزشكي در نظر گرفته شده است. در صورت تمايل با دريافت يك آدرس پست الكترونيك از تيم پشتيباني ما و اتصال به اينترنت به سادگي مي توانيد از رويدادها مطلع شويد.
يكي از مزايايي كه بسيار در نرم افزار شافي بر روي آن تاكيد شده است سهولت استفاده از اين نرم افزار است بطوريكه تنها با مطالعه بخش راهنما و اندك آشنايي كار با رايانه به سادگي قادر به كار با اين نرم افزار خواهيد بود.
سيستم پشتيباني شركت نرم افزاري داده كاو 21 به صورت شبانه روز در خدمت پزشكان محترم هستند ظرف كوتاه ترين زمان ممكن بهترين پشتيباني از نرم افزار را در اختيار داريد.
تيم پشتيباني شافي از راه دور و از طريق اينترنت نيز خدمات خود را عرضه مي كند. لذا هيچگونه محدوديتي جهت استفاده از خدمات پشتيباني براي مشتريان راه دور وجود ندارد.