افتتاح شعبه دوم شرکت داده کاو 21

طراحی وبسایت واکنشگرا

شرکت طراحی سایت داده کاو 21 برای دست یافتن به این مهم، از تکنیک ها و روش های روزآمد و متعددی استفاده می کند که هنگام ارائه مشاوره های اولیه در این باره با مشتریان خود رایزنی می نماید. قدر مسلم این که بنیاد یک فرآیند طراحی وب سایت باید از همان ابتدا به صورت کاملا حرفه ای فراهم شود تا بعد از اتمام پروژه ساخت و راه اندازی سایت، برندی که طرف قرارداد ما است بتواند از سایت خود به عنوان وسیله ای کارآمد در جهت معرفی خود در دنیای مجازی بهره برداری نماید. جلب نظر حداکثری مشتریان شرکت داده کاو 21 نسبت به خدمات ما و جلب نظر حداکثری مشتریان ما به برند مورد نظر، از اهداف اصلی مااست.

در فرآیند مشاوره، همان ابتدا توضیح داده می شود که داشتن یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای تا چه اندازه می تواند به جلوه بیرونی و وجهه عمومی یک کسب و کار خلل وارد نماید.

در فرآیند مشاوره، کارکنان و متخصصین شرکت به مراجعین توضیح میدهند که وب سایت هر برندی به منزله شناسنامه و هویت بصری و درونی یک برند و شرکت است و بسته به نیاز و انتظاراتی که مشتری دارد، بهترین پیشنهادها و راه حل های ممکن به وی ارائه می شود

در داده کاو21، پروسه انجام کار از یک نظم و الگوی از پیش تعیین شده پیروی می کند. به این ترتیب که کلیه امور مربوط به طراحی سایت از برگزاری جلسات اولیه گرفته تا طراحی و نهایی کردن صفحات، از نظر گرافیک و کارآمدی و سپس ورود به مرحله بهره برداری و پشتیبانی از سایت، همگی توسط نیروهای متخصص انجام می شود. گروه های کاری ما، ضمن دریافت ایده های ذهنی مشتریان، پس از طی یک فرآیند روشمند کاری، آن را قالب بهترین سایت اینترنتی ممکن (به فراخور حال هر یک مشتریان)، عملیاتی می کند.

در این مسیر مسائل حرفه ای همچون حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های ارزشمند مشتریان در سرلوحه کار همکاران ما در شرکت داده کاو 21است. ضمن اینکه در تمام طول راه، ما، همکار و پشتیبان شما باقی خواهیم ماند.

امکان سنجی نیاز مخاطبان وب سایت و بررسی رقبای داخلی و خارجی
درآوردن نقشه سایت یا لایوت اولیه از امکانات سایت
طراحی قالب گرافیکی سایت
تهیه لایوت برای صفحات داخلی و شبیه سازی آن با استفاده از نرم افزار
طراحی گرافیکی کلیه زیر صفحات اصلی سایت
HTML صفحات سایت بر اساس آخرین متدهای روز
تحلیل و پیاده سازی بانکهای اطلاعاتی
برنامه نویسی اختصاصی سایت بر اساس نیاز مشتری
آزمایش وب سایت و رفع باگ ها و نقایص احتمالی
نصب پکیج های آماری، نصب نقشه سایت XML، نصب Robot بارگزاری نسخه آزمایشی وب سایت تا تایید مشتری
آنالیز کلمات کلیدی
بررسی آمارها پس از بارگزاری، جهت رسیدن به بهترین نتیجه
پشتیبانی وب سایت در دوره گارانتی