Futurico

تعرفه ها

انتخاب
نام ویژگی
معرفی
نوع
قیمت(ریال)

هاست(Colocation)

پیشنهاد داده کاو برای میزبانی سایت شما، استفاده از سرور های اختصاصی ما می باشد، با توجه به امکان ارائه این سرویس از طرف داده کاو، جهت جلوگیری از وابستگی شما و داده کاو به شرکت های هاستینگ و سرور های اشتراکی و همچنین هزینه اضافی و جهت امکان ارائه تضمین کیفیت و امنیت همیشگی سایت شما، میزبانی سایت شما همراه با 10 گیگابایت فضا بر روی سرور های قدرتمند ما به متقاضیان طراحی سایت به صورت هدیه ارائه می گردد.

از جمله مشخصات سرور ها
XEON 2620 V3 Intel CPU
32GB DDR4 ECC KING STON RAM
evo pro 850 Samsung SSD
فضای قابل استفاده: 10 گیگابایت
نوع سرور: Colocate
جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد سرور و هاست بر روی لینک زیر کلیک نمایید
مشخصات سرورها

هدیه 0 ریال

دامنه

با توجه به امکان ارائه این سرویس از طرف داده کاو ، جهت جلوگیری از وابستگی شما و داده کاو به شرکت های ثبت دامنه، یک دامنه با پسوند دلخواه به متقاضیان طراحی سایت به صورت هدیه ارائه می گردد.
* توجه نمایید در صورتی که دامنه انتخابی شما با پسوند co. باشد، با توجه به مبلغ بالای خرید این دامنه، امکان ارائه ان به صورت رایگان وجود ندارد و می بایسآ مبلغ توسط کارفرما پرداخت گردد.

هدیه 0 ریال

SEO-OnPage

اگر در زمان طراحی، سؤ و امور مربوط به ان در سورس سایت انجام گیرد، این مورد تأثیر بسیار زیادی در کیفیت انجام سؤ همچنین در مدت زمان تأثیر ان در نتیجه جستجو ها دارد، با توجه به این مهم و اینکه در داده کاو سایت ها به صورت کاملا دستی طراحی می شوند، بنابراین انجام امور سؤ در مرحله طراحی بسیار اسان بوده و ما این مورد را شامل دریافت هزینه اضافی نمی دانیم، این مورد به متقاضیان طراحی سایت به صورت هدیه ارایه می گردد،مهمترین نکات مربوط به سؤ کلمات کلیدی سایت،عنوان صفحات، ساختار ادرس صفحات،عنوان و شرح گذاری تصاویر،سرعت لود شدن ان ها، عدم وجود خطا در کد،نحوه صحیح استفاده از شمارشگر صفحات و ... می باشد

هدیه 0 ریال

مدیریت منوها

امکان مدیریت منوها و درج منو و شاخه بندی آنها به تعداد نامحدود با امکان اتصال به صفحات دلخواه

پایه 2700000 ریال

ربات تلگرام

با استفاده از این قابلیت می توانید تعیین کنید که اخبار یا مقالاتی را که داخل سایت قرار می دهید به صورت خودکار توسط رباتی که برای شما ساخته می شود همان لحظه به کانال تلگرام شما ارسال شود،این ربات همچنین می تواند جهت هر فرمان دلخواهی توسعه داده شود که بسته به نوع عملیات هزینه اضافی خواهد داشت. ربات از طریق Webhook برنامه نویسی می شود و عملکرد آن لحظه ای و بدون هیچ اختلالی خواهد بود.

پایه 3000000 ریال

امکان مقایسه محصولات

مکان مقایسه محصولات هم خانواده

پایه 4500000 ریال

امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس ویژگی های دلخواه محصولات مختلف

امکان درج قابلیت فیلتر کردن محصولات مختلف بر اساس ویژگی های مختلف هر محصول به صورت مجزا

پایه 5900000 ریال

مدیریت صفحات

امکان مدیریت صفحات و اضافه کردن صفحات دلخواه به تعداد نامحدود

پایه 2900000 ریال

مدیریت ایمیل

امکان تعریف و مدیریت ایمیل های مختلف با فضای نامحدود همراه با امکان اتصال به سرویس های ایمیل مختلف از جمله OutLook

پایه 700000 ریال
جمع کل :0ریال

ملاحظات
*در داده کاو طراحی سایت به صورت کاملاً دستی انجام می شود و از هیچ گونه ابزار اماده ای استفاده نمی شود
* نسخه جدید کنترل پنل وب وان از قابلیت بروز رسانی خودکار برخوردار می باشد، بدین صورت که حتی بدون درخواست شما با انجام بهینه سازی ها و استفاده از تکنولوژی های جدید در پروژه های جدید، این بهبود ها به پروژه شما نیز به صورت خودکار و رایگان اضافه می گردد، این مورد تأثیر بسیار مهمی در روند رشد سایت شما دارد، در واقع شما هیچگاه نیاز به طراحی مجدد سایت جهت همگام سازی با تکنولوژی ها جدید نخواهید داشت.
* داده کاو جهت میزبانی از سرور های اشتراکی استفاده نمی کند، تمامی سرور های داده کاو به صورت اختصاصی و مجهز به جدید ترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری می باشند که جزیات ان ها در قرارداد ذکر می گردد. لازم به ذکر است خدمات میزبانی در وب وان صرفا مختص متقاضیان طراحی سایت می باشد،در نتیجه به دلیل عدم وجود کدهای افراد سایر بر روی سرور، عملکرد صحیح سرور ها و عدم نوسان سرعت بارگذاری سایت را تضمین می کند.
* قیمت ها از طرف حسابداری با دقت تعیین گردیده و کاملاً مقطوع می باشند.


ادامه جهت دریافت پیش فاکتور و ثبت سفارش