افتتاح شعبه بابل شرکت داده کاو 21

شرکت داده کاو 21

به شماره ثبت و شناسه ملی در سایت قوه قضائیه به نشانی به ثبت رسیده است.

11761

10760392896

www.ilenc.ir

تعدادی از بهترین برنامه نویسان در زمینه های متفاوت و بر این اساس که تجارت الکترونیک و در شمال کشور نیاز به یک جهش بزرگ دارد.

IT

از اقصی نقاط کشور جمع شدند و در سال 1389 داده کاو21 را در ساری افتتاح کردند.

شرکت داده کاو 21

در جهانی که با همه گستردگی ها امروزه به لطف فراگیر شدن ابزار اطلاع رسانی نامیده می شود، نمی اوتن جزیره ای جدا و منزوی بود و باید

دهکده جهانی

با حرکت تدریجی دنیا، از حالت کشوری و منطقه ای به سوی جهانی شدن همراه شد که در غیر اینصورت فاصله امروز جهان سوم با دنیای پیشرفته غیر قابل جبران خواهد بود، و بهترین راه برای جهانی شدن و تجارت هر کشور استفاده از اطلاعات و خدمات فناوری برای اطلاع رسانی بین المللی است.

اطلاعات و خدمات فناوری

هدف ما از طراحی وب سایت و سامانه های جامع فروشی آنلاین حرفه ای، تشکیل بر اساس بالاترین استاندارد های جهانی موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است.

فرایند انجام کار پس از قرارداد شامل طراحی قالب،دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکارهای لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که در کمترین زمان ممکن انجام می گردد. سالها تجربه ی متخصصین داده کاو21 در ارتباط با مشتریان و نیاز سنجی بازار ما را بر آن داشت که هر روز خدمات و سرویس های جدیدی را برای مشتریان و آسودگی خاطر آنان ارائه دهیم. بهمین خاطر توانسته ایم گروه های تخصصی کاری با قابلیت های منحصر فرد را در زمینه طراحی حرفه ای ترین وب سایت ها، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، تبلیغات کلیکی گوگل و افزایش ترافیک وب سایت ،

را ایجاد کرده که هر کدام وظیفه ارائه بهترین خدمات را به مشتریانمان دارند.

هدف اصلی ما ارتقا سطح تجارت مشتریانمان از منطقه و شهرستان به استان، کشور و حتی جهانی شدن می باشد.