افتتاح شعبه دوم شرکت داده کاو 21

بهینه سازی و افزایش ترافیک سایت

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو به منظور بهبود عملکرد سایت شما بر اساس استاندارد های موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام می گیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما، تاثیرگذارند از کلمات به کاررفته در متن و محتوا تا لینک های ورودی به سایت شما از سایت های دیگر. گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو می نامیم مفهوم سئو فقط مربوط به موتورهای جستجو نیست بلکه مناسب سازی سایت برای بازدیدکنندگان نیز از فاکتورهای اصلی آن می باشد. بطوریکه در چندسال اخیر سیاست های گوگل با انتظارات بازدیدکنندگان از سایت ها همسو شده است.

اکثر کاربران اینترنی صفحات موردنظر خود را از موتورهای جستجو اصلی مانند گوگل پیدا می کنند از اینرو سئو مناسب، کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه بر این موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار می دهند که آنها به دنبالش هستند به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر ارزش سئو را دو چندان خواهد کرد. تجربه نشان داده است که جذب بازدید کننده زیاد از طریق گوگل می تواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند.

یکی از کارهای مهم برای بهینه سازی سایت خود تولید محتوای مناسب و جدید برای آن سایت می باشد محتوای مناسب علاوه بر اینکه بازدید یک سایت را بالا می برد اعتبار سایت را نزد موتورهای جستجو افزایش می دهد و می توانید لینک های طبیعی برای سایت ایجاد کنید. چرا موتورهای جستجو نیاز به سئو دارند؟ گوگل موتوری هوشمند است. ولی هنوز نیاز به کمک کاربران دارد. آنها همیشه در تلاشند که نتایج بهتری نیاز به کمک کاربران دارد. آنها همیشه در تلاشند که نتایج بهتری را به کاربران اینترتی ارائه دهند با این حال محدودیت هایی در این مسیر وجود دارد که نیاز به سئو سایت را ایجاد می کند. سئو اشتباه، می تواند شما را از دید کاربران پنهان کرده و تمام تلاش شما را هدر می دهد در نتیجه رقبای شما با محتوایی ضعیف تر بازدید و محبوبیت بیشتری داشته باشند. در صورتی کخ مایل به برآورد هزینه بهینه سازی سایت خود هستید کافی است با ما تماس بگیرید و آدرس سایت خود را اعلام کنید. سایت شما به صورت کاملا رایگاه تحلیل و هزینه در شرایط مختلف به شما اعلام می گردد.

افزایش فضای رقابتی نسبت به همکاران خود در اینترنت
تاثیر مثبت در تجارت الکترونیک به خصوص برای فروشگاهای اینترنتی جهت کسب و کار
بالاتر بودن در جستجوی کلمات کلیدی نسبت به سایت های دیگر در گوگل
افزایش بازدید و وروری به سایت
افزایش اطمینان بیشتر به کاربران در بالاتر بودن جستجو در گوگل
افزایش کسب و کار و فروش اینترنتی
کاهش هزینه های تبلیغاتی جانبی
استفاده بهینه از زمان و فرصت برای تبلیغ با ماندگاری بالاتر

1- تحلیل سایت و زمینه فعالیت مشتری و در نهایت جمع آوری کلمات کلیدی که بیشترین آمار جستجو را دارند.
2- بررسی source سایت انجام امور seo مربوط به آن که اصطلاحا به این کار سئوی onpage گفته می شود. مثالی از این امور کارها درج کلمات کلیدی صحیح، درج توضیحات برای تصاویر، درج کلمات کلیدی در آدرس صفحات، درج صحیح عنوان صفحات، بهینه سازی سرعت load شده وب سایت و ... . در صورتی که مایل به برآورد هزینه بهینه سازی سایت خود هستید کافی است و آدرس سایت خود را اعلام کنید، سیت شما به صورت کاملا رایگان تحلیل و هزینه در شرایط مختلف به شما اعلام می شود.